من دیُورا هستم، عاشق تغییر ...!

من، دیُورا | DIORA، سازه ای هنرمندانه با اصالتی ایرانی و قدمتی به اندازه تجسم و خیال هستم. اما اشتباه نکنید، قصد ندارم داستانی تخیلی برای شما تعریف کنم بلکه می‌خواهم داستان کسب‌وکارمان را برایتان بازگو کنم.

من در حوالی سال 1370 وارد بازار شدم و کارم را در زمینه‌ی طراحی و تولید زیورآلات طلا و جواهر آغاز کردم.
بازار طلا و جواهر را به این علت انتخاب کردم که از طریق یکی از آشنایان توانسته بودم آشنایی مختصری با بازار طلا و جواهر پیدا کنم. سال‌ها در بازار طلا و جواهر کار کردم و تجربه‌ی زیادی به دست آوردم. حالا وقت آن بود که این تجربیات را یکی یکی به طلاهای دست سازی تبدیل کنم که نمونه اش در هیچ کجای ایران وجود نداشت، ساخته هایی به پشتوانه تجسم و خیال پردازی ...

سبک های متهورانه رویای من را برای به تصویر کشیدن احساسات در طلا به واقعیت تبدیل کرد، رنگ آمیزی اعجاب آمیز طلا و جواهر و نمود تمامی هیجانات من در ساخت طلا شد دیُورا، رسیدم به معبودم !
Image
Image

این شد که شروع کردم به
طراحی و ساخت و ادامه دادم!

طراحی خشم و مهربانی و عصبانیت و گذشته و آینده رو با ظرافت همراه کردم، با منحصربفرد بودن ترکیب کردم و شد  آن چه باید دیُورا باشد!
حالا بعد از تجربه شکست های فراوان و رسیدن ها و نرسیدن ها به مقصود، سازه های دست سازم که با تمامی حواس پنجگانه همراه است را در فروشگاه اینترنتی دیورا در دسترس شما قرار داده ام.

--- تصمیم گرفتیم اینگونه باشیم ---

1395
آنلاین   , متنوع   , مطمئن

اعتماد به واقعیت ها و شفافیت

از آنجا که در بازار امروز ایران امکان اعتماد به قیمت‌ها وجود ندارد، من تصمیم گرفتم مأموریتم را بر روی ضمانت قیمت صحیح و همچنین ضمانت پایین‌ترین قیمت متمرکز کنم.
دست سازه هایی با کمترین اجرت ممکن و بالاترین کیفیت قابل ارایه و ضمانت اصالت عیار، تعهد من به شماست.
 
فروشگاه اینترنتی ما در سطح ایران فعالیت گسترده‌ای دارد و تا کنون توانسته‌ایم به مشتریانمان در تهران، کرج، اصفهان، قم، خطه‌ی شمال، مشهد، یزد و ... خدمت‌رسانی کنیم.
Image

دیورا مفتخر به دریافت نشان رضایتمندی مشتریان

نهمین اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری با هدف معرفی و قدردانی از پیشگامان این عرصه در مرداد ماه 1401 با حضور جمعی از مدیران و صاحبان صنایع از بخش های دولتی و خصوصی در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این اجلاس رتبه طلایی رضایتمندی مشتری در حوزه ارائه خدمات آنلاین و در صنف طلا و جواهر به جناب آقای شاهین رفیع پور موسس و مدیر عامل گالری دیورا اختصاص یافت.

تببین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بررسی چگونگی ارتباط بامشتری، اندازه گیری و تحلیل سطح رضایتمندی مشتریان، ارتقای سطح رضایتمندی و رسیدن به وفادارسازی مشتریان، ارزیابی نقش مدیریتی و کارآفرینی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی، تاکید بر بهبود استانداردسازی و خدمات با کیفیت و رعایت حقوق مصرف کننده در شرایط بحرانی از رئوس خط مشی دیورا است.

نشان رضایتمندی مشتریان دیورا

نشانی زرین در هنر صنعت طلا و جواهر ایران

استفاده از تکنولوژی های به روز ارتباط جمعی در جهت جذب و حفظ مشتری در دوران کرونا و فعال سازی واحد صدای مشتری
بیشتر بدانید
پشتیبانی و خدمات ویژه
پشتیبانی و خدمات ویژه
تمام قد در خدمت شما هستیم
ضمانت اصالت کالا و عیار
ضمانت اصالت کالا و عیار
کیفیت و اصالت همه چیز است.
طراحی و ساخت
طراحی و ساخت
همه چیز در دستان شماست.
همراهان عزیز دیورا گالری
“ آنچه در پی سالها تلاش من و یک تیم 40 نفره در دیورا شکل گرفته است همینک در اختیار شماست. با تمام تلاش و علاقه خود همواره در پی ارائه محصولات و خدماتی در خور شان و منزلت هم وطنان عزیزمان هستیم و خواهیم بود. امیدوارم به قدر کفایت بوده باشد. ”
شاهین رفیع پور
موسس و مدیر عامل
Image
Image

سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران - 1400

Image