من دیُورا هستم، عاشق تغییر ...!

من، دیُورا | DIORA، سازه ای دست ساز با اصالتی ایرانی و قدمتی به اندازه تجسم و خیال هستم. اما اشتباه نکنید، قصد ندارم داستانی تخیلی برای شما تعریف کنم بلکه می‌خواهم داستان کسب‌وکارمان را برایتان بازگو کنم.

من در حوالی سال 1370 وارد بازار شدم و کارم را در زمینه‌ی طراحی و تولید زیورآلات طلا و جواهر آغاز کردم.
بازار طلا و جواهر را به این علت انتخاب کردم که از طریق یکی از آشنایان توانسته بودم آشنایی مختصری با بازار طلا و جواهر پیدا کنم. سال‌ها در بازار طلا و جواهر کار کردم و تجربه‌ی زیادی به دست آوردم. حالا وقت آن بود که این تجربیات را یکی یکی به طلاهای دست سازی تبدیل کنم که نمونه اش در هیچ کجای ایران وجود نداشت، ساخته هایی به پشتوانه تجسم و خیال پردازی ...

سبک دفُرمه (Deformation Art) رویای من را برای به تصویر کشیدن احساسات در طلا به واقعیت تبدیل کرد، رنگ آمیزی اعجاب آمیز طلا و جواهر و نمود تمامی هیجانات من در ساخت طلا شد دیُورا، رسیدم به معبودم !
Image
Image

این شد که شروع کردم به
طراحی و ساخت و ادامه دادم!

طراحی خشم و مهربانی و عصبانیت و گذشته و آینده رو با ظرافت همراه کردم، با منحصربفرد بودن ترکیب کردم و شد  آن چه باید دیُورا باشد!
حالا بعد از تجربه شکست های فراوان و رسیدن ها و نرسیدن ها به مقصود، سازه های دست سازم که با تمامی حواس پنجگانه همراه است را در فروشگاه اینترنتی دیورا در دسترس شما قرار داده ام.

--- تصمیم گرفتیم اینگونه باشیم ---

1395
آنلاین   , متنوع   , مطمئن

اعتماد به واقعیت ها و شفافیت

از آنجا که در بازار امروز ایران امکان اعتماد به قیمت‌ها وجود ندارد، من تصمیم گرفتم مأموریتم را بر روی ضمانت قیمت صحیح و همچنین ضمانت پایین‌ترین قیمت متمرکز کنم.
دست سازه هایی با کمترین اجرت ممکن و بالاترین کیفیت قابل ارایه و ضمانت اصالت عیار، تعهد من به شماست.
 
فروشگاه اینترنتی ما در سطح ایران فعالیت گسترده‌ای دارد و تا کنون توانسته‌ایم به مشتریانمان در تهران، کرج، اصفهان، قم، خطه‌ی شمال، مشهد، یزد و ... خدمت‌رسانی کنیم.
Image
پشتیبانی و خدمات ویژه
پشتیبانی و خدمات ویژه
تمام قد در خدمت شما هستیم
ضمانت اصالت کالا و عیار
ضمانت اصالت کالا و عیار
کیفیت و اصالت همه چیز است.
طراحی و ساخت
طراحی و ساخت
همه چیز در دستان شماست.
همراهان عزیز دیورا گالری
“ آنچه در پی سالها تلاش من و یک تیم 40 نفره در دیورا شکل گرفته است همینک در اختیار شماست. با تمام تلاش و علاقه خود همواره در پی ارائه محصولات و خدماتی در خور شان و منزلت هم وطنان عزیزمان هستیم و خواهیم بود. امیدوارم به قدر کفایت بوده باشد. ”
شاهین رفیع پور
موسس و مدیر عامل
Image
Image
Image